+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kadeřnictví SAN

Klíčová slova: kadeřnictví manikúra účes účesy kadeřnice vlasy

E-mail: ateliersan@ateliersan.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2008

Popis: Osobité kadeřnictví a manikúra nabízí stejně osobité a jedinečné služby pro dámy, pány i děti. Samozřejmostí je poradenství s výběrem účesu, barvy ale i péče o vlasy. Prodej profesionální vlasové kosmetiky eva PROFESSIONAL, školení a semináře pro kadeřnice a kadeřníky po celé ČR.

Web: www.ateliersan.cz

Další související informace

Kosmetický salon Sedmikrá

Kosmetika, vizážistika, pedikura, manikura – Kosmetika, vizážistika, pedikura, manikura, parafínové zábaly celého těla, úpravy obočí, barvení řas, trvalá na řasy, mikromasáž očního okolí, masáže pleti a dekoltu, líčení pro všechny příležitosti, make-up párty

Clip in vlasy

dlouhé vlasy – Díky jedinečné technologii můžete mít s clip in vlasy husté a dlouhé vlasy během pár minut. Protože jde o 100% lidské vlasy, jsou k nerozeznání od Vašich vlastních vlasů. Metoda clip-in je k Vaším vlasům šetrná.

Clip in vlasy

clip in, clip vlasy, remy vlasy, remy, pravé vlasy – Prodlužování vlasů šetrně a levně moderní metodou clip in. Clip vlasy v délkách 53 – 73 cm, clip in ofiny, velké slevy a akční ceny, vše skladem, doručení do 24h po celé ČR. Pravé lidské clip in remy.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.