+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kadeřnictví SAN

Klíčová slova: kadeřnictví manikúra účes účesy kadeřnice vlasy

E-mail: ateliersan@ateliersan.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2008

Popis: Osobité kadeřnictví a manikúra nabízí stejně osobité a jedinečné služby pro dámy, pány i děti. Samozřejmostí je poradenství s výběrem účesu, barvy ale i péče o vlasy. Prodej profesionální vlasové kosmetiky eva PROFESSIONAL, školení a semináře pro kadeřnice a kadeřníky po celé ČR.

Web: www.ateliersan.cz

Další související informace

Účesy 2010

moderní účesy, účesy pro krátké vlasy, účesy pro d – Chcete vypadat stejně dobře i v roce 2010? Navštivte blog s velkým množstvím obrázků a fotek nejrůznějších účesů. S výběrem Vám možná pomůžou i fotky celebrit, které nosí vždy ty poslední moderní účesy.

Krátké účesy

účesy, krátké účesy, účesy pro krátké vlasy – Web Krátké účesy se zabývá účesy pro krátké vlasy. Poradí vám s výběrem krátkého účesu, prozradí vám, jak zakrýt některé „nedostatky“ tváře jako je třeba velký nos či vysoké čelo a v neposlední řadě poskytne inspiraci.

Kadeřnictví Praha 6

kadeřnictví praha 6, kadernictvi v praze,kadeřníci – Je mnoho kadeřnických salonů v lokalitě Praha 6, které Vám zajistí kadeřnické služby.Rozdíl je ovšem v tom, jaká bude jejich kvalita.Vyberte si u nás. Nabízíme katalog, který se zabývá tím, kde se můžete nechat ostříhat nebo jinak upravit vlasy. Většina salonů nabízí diagnostiku vlasů, kterou zvládne jen opravdový vlasový odborník.

Načítání trvalo 3.1518 sekund.