+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kadeřnictví v Ostravě

Klíčová slova: permanentní make-up, kadeřnictví opava, solárium

E-mail: reg.sites2@webdevel.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2012

Popis: Dámy, které hledají kvalitní salon krásy, mohou nyní využít služeb Studia Johanka. Studio poskytuje služby jako kadeřnictví v Ostravě a nově i v Opavě, výkonné solárium a mezi ženami velmi oblíbený permanentní make-up.

Web: www.studio-johanka.cz

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Načítání trvalo 0.2280 sekund.