+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kaderníctvo Stará Ľubovňa

Klíčová slova: Kaderníctvo Stará Ľubovňa, kaderníctvo na zákazku

E-mail: extrolen@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2011

Popis: Cieľom HAIR EXPRESS je poskytnúť profesionálne kadernícke služby a individuálnu starostlivosť o zákazníka v pohodlí domova. Uľahčiť a zjednodušiť objednávky, efektívne využiť čas bez zbytočného čakania a plánovania.

Web: www.hairexpress.sk

Další související informace

Klimešová Marie

výroba,pracovní,oděvy,šití na zakázku – Jsme soukromá rodinná firma, která se již 15 let zabývá šitím pracovních oděvů na zakázku. Za tuto dobu se nám podařilo vybudovat firmu, která je schopná plnit požadavky i velkých odběratelů nejen z oblasti stavebnictví, ale i jiných průmyslových odvětví. ýrobky jsou z materiálů o gramáži 250g/m, které mají certifikát jakosti určený pro ČR. Mezi naše nejčastější výrobky patří: pracovní kalhoty s náprsenkou a do pasu, pracovní bundy, kombinézy letní, kombinézy zateplené a zimní, pracovní pláště, svářečské nehořlavé soupravy a mnoho dalších výrobků.

Akineta solutions s.r.o.

vývoj aplikací, systémů, software na zakázku – Specializujeme se na vývoj internetových aplikací a systémů na zakázku. Máme vlastní publikační, redakční systém pro tvorbu webových stránek a realizujeme tvorbu e-shopu na míru, e-shop pronájem. Dále poskytujeme IT konzultační služby.

S.U.K. - software

software,programy,programování na zakázku – Nabízíme následující služby - programování firemních aplikací na zakázku, vedení účetnictví a daňové evidence. Software - Úroky z prodlení - program pro výpočet úroků a poplatků z prodlení, Úvěry z fondu rozvoje bydlení - program pro správu úvěrů, Obce a PSČ - program pro hledání obcí a jejich PSČ. Dále služby pro internet - důkladný linkbuilding, datamining a pod.

Načítání trvalo 3.3848 sekund.