+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kalina plicní lékař

Klíčová slova: plicní lékař

E-mail: pavkal@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2010

Popis: MUDr. Pavel Kalina je odborný lékař pro nemoci plicní, léčení astmatu, CHOPN, zápalu plic a dalších plicních nemocí. Poskytuje spirometrické vyšetření pro stanovení diagnózy astmatu. Každé úterý je poradna pro odvykání kouření, před návštěvou je nezbytné se telefonicky objednat.

Web: www.plicni-kalina.cz

Další související informace

Praktický lékař Havířov

praktický lékař Havířov, obvodní lékař Havířov – Hledáte praktického lékaře v Havířově? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás na adrese Dům zdraví, Karvinská 5/1518, Havířov. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Praktický lékař Opava

praktický lékař Opava, obvodní lékař Opava – Hledáte praktického lékaře v Olomouci? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás na adrese Pekařská 83, Opava. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Načítání trvalo 0.0764 sekund.