+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kalina plicní lékař

Klíčová slova: plicní lékař

E-mail: pavkal@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2010

Popis: MUDr. Pavel Kalina je odborný lékař pro nemoci plicní, léčení astmatu, CHOPN, zápalu plic a dalších plicních nemocí. Poskytuje spirometrické vyšetření pro stanovení diagnózy astmatu. Každé úterý je poradna pro odvykání kouření, před návštěvou je nezbytné se telefonicky objednat.

Web: www.plicni-kalina.cz

Další související informace

Nábytek Kroměříž

nábytek, nabytek kromeriz, sedací soupravy (látko – Jsme prodejci nábytku od předních českých a slovenských výrobců. Klademe velký důraz na kvalitu, vysoký komfort a design. Vždy se snažíme najít optimální řešení pro každého zákazníka. Nabízíme velký výběr sedacích souprav látkových i kožených, dále obývací stěny, ložnice převážně z masívu, zdravotní matrace, kuchyně, dětské a studentské pokoje.

Optometrista - váš oční specialista

optomerista, ocni lekar – Optometrista je oční specialista, který vám pomůže s volbou čoček a vyšetří vám zrak. Naleznete ho v každé větší optice. Hlavní jeho výhodou je to, že se u něj nemusíte objednávat, ovšem za jeho výkony musíte platit.

Praktický lékař Ostrava

praktický lékař Ostrava, obvodní lékař Ostrava – Hledáte praktického lékaře v Ostravě? Moje Ambulance je řešení. 2 pobočky v Ostravě, 12 hodinová ordinační doba, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás v Centru a Porubě. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.