+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kapavka - příznaky, léčba

Klíčová slova: kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. srpna 2011

Popis: Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Web: kapavka.ordinace.biz

Další související informace

Syfilis

syfilis,bakterie,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o chronické infekční onemocnění, výhradně přenášené pohlavním stykem. Jeho průběh se dá rozdělit do tří stádií, jenž jsou charakteristické svými příznaky. Poslední stádium onemocnění bývá příčinou úmrtí či těžké invalidity.

Zarděnky

zarděnky,vyrážka,komplikace,příznaky,léčba – Rubeola se v minulosti řadila mezi dětské nemoci virového původu, která byla charakteristická zejména vyrážkou na kůži. Zvláště nebezpečné byly u žen v době těhotenství, kdy vyvolávali u vyvíjejícího plodu řadu vrozených vad.

Ledviny, ledvinová kolika

ledviny,kolika,komplikace,příznaky,léčba – Tento párový orgán slouží k filtraci krve od škodlivých produktů metabolismu. Ty jsou posléze s těla odváděny ve formě moči. Mezi nejčastější onemocnění ledvin poté patří tvorba kamenů, bakteriální zánět a rakovina.

Načítání trvalo 0.0794 sekund.