+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kardia.cz - péče o zdraví

Klíčová slova: závodní preventivní péče, pracovní lékařství, bezp

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2010

Popis: Kardia s.r.o. je společnost poskytující služby v oblasti pracovního lékařství a závodní preventivní péče. Zajišťuje BOZP na pracovišti, řeší problémy hygieny a školí v oblasti menší námahy při práci. Zajistěte zaměstnancům péči o zdraví!

Web: www.kardia.cz

Další související informace

Campter- 100% odškodněni

Odškodnění, pracovní nehody v UK, silniční nehodu, – Specializujeme se ve vymáhání odškodnění z důvodů osobní újmy. Campter pomáhá získat odškodnění osobám, které utrpěly pracovní úraz nebo u nich byla zjištěna nemoc z povolání, utrpěly úraz na veřejném místě nebo byly poškozené při dopravních nehodách. Frima pomáhá v Anglii, Walesu, Skotsku a Irsku.

Beston

pracovní obuv oděv panda rukavice lékařské – Vyrábíme a prodáváme pracovní oděvy, pracovní obuv a osobní ochranné pracovní pomůcky. Pracovní oděvy, které Vám nabízíme, se vyznačují především praktičností, odolností a bezpečností vybraných materiálů. Díky nejnovějším technologiím využitým při výrobě Vám můžeme garantovat jejich kvalitu, užitnou hodnotu a dlouhou životnost. Jsou vyráběny tak, aby dokonale vyhovovaly Vašim potřebám - samozřejmostí je pohodlný střih a stylový vzhled výrobků.

Volná pracovní místa, nab

Volná pracovní místa, nabídka práce – Přehledný souhrnný výpis dostupných nabídek práce a volných pracovních míst v rámci České republiky. Přehledný souhrnný výpis dostupných nabídek práce a volných pracovních míst v rámci České republiky.

Načítání trvalo 2.9952 sekund.