+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kardia.cz - péče o zdraví

Klíčová slova: závodní preventivní péče, pracovní lékařství, bezp

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2010

Popis: Kardia s.r.o. je společnost poskytující služby v oblasti pracovního lékařství a závodní preventivní péče. Zajišťuje BOZP na pracovišti, řeší problémy hygieny a školí v oblasti menší námahy při práci. Zajistěte zaměstnancům péči o zdraví!

Web: www.kardia.cz

Další související informace

Ochranné pracovní pomůcky

ochranné pracovní obleky, respirátory, roušky, pra – Nabízíme ochranné pracovní obleky a kombinézy, ochranné respirátory (roušky), dále pracovní rukavice nitrilové, latexové, pletené a další. Ochranné brýle odolné proti nárazu a ochraně proti UVA/UVB záření. Ušní zátky pro jednorázové nebo opakované použití.

Bezpečnostní vstupní byt

bezpečnostní dveře, bezpečnostní dveře cena, bezp – Dodávka a montáž bezpečnostních bytových dveří firmy PortaDoors na klíč. Výměna panelákových vstupních dveří za jeden den. Dveře jsou certifikované a naše společnost je autorizována a proškolena pro montáž dle požadavků pojišťoven na pojištění domácnosti.

Pracovní plošiny Praha

montážní plošiny, pracovní plošiny, pronájem ploši – Provozujeme pronájem montážních a pracovních plošin v Praze. Pronajímáme rovněž autoplošiny. Vedle pronájmu plošin nabízíme výškové práce, jako jsou opravy střech, fasád a okapů, dále provádíme prořez větví, instalace reklam, opravy hromosvodů či zasklívání balkónů.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.