+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kartalin - léčba lupénky

Klíčová slova: léčba lupénky, ekzém, atopický ekzém

E-mail: kartalincz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2011

Popis: Přípravek k vnějšímu užití, vhodný na LUPÉNKU A ALERGODERMATÓZ (některých forem atopické a alergické dermitis a chronického ekzému) na solidolové bázi. Prostředek Kartalin obsahuje výlučně přírodní bioaktivní komponenty: léčivé rostliny – dvouzubec, heřmánek, vitamín A, lysozym, včelí med, eukalyptový a levandulový olej, kyselina salicylová a solidol. Kartalin uspěl při klinických testech na Sibiřské státní lékařské univerzitě, Moskevské zdravotnické akademii postgraduálních studií, v mnoha specializovaných dermatologických odděleních nemocnic v Rusku i zahraničí, kde získal pozitivní hodnocení jak výzkumníků, tak i pacientů

Web: kartalin.cz/

Další související informace

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

stop-alergie.cz informačn

alergie, astma, ekzém, alergik, astmatik, senná rý – Co je alergie? Nejběžnější typy a projevy alergií. Doporučená opatření jak zmírnit alergie. články a videa o alergiích, astmatu a ekzemech. Alergie na pyl, roztoče, zvířata a plísně. Atopické a dětské ekzémy jejich projevy a opatření.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.