+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kavitace - Liposukce

Klíčová slova: kavitace, liposukce 3. generace, hubnutí

E-mail: regkavitacehubnuti@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2010

Popis: Kavitace je neinvazivní metoda hubnutí k modelaci těla a nahrazuje chirurgické liposukce. Dokáže Vás zbavit tukových ložisek i celulitidy, výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření. Bezbolestná liposukce 3. generace nebolí, nepoškozuje kůži, není nutné se z ní zotavovat. Garantujeme Vám , že pokud neztratíte ve Vašem objemu nebudete nic platit. Ušetříte oproti chirurgické operaci. Ceny již od 2 600,- Kč.

Web: www.kavitace-hubnuti.cz

Další související informace

Bezbolestná liposukce

kavitace, liposukce, bezbolestná liposukce – Bezbolestná liposukce 3. generace čili kavitace je zcela novým a především bezbolestným způsobem, jak zpět získat pěkně tvarovanou postavu. Prokázané výsledky redukce podkožního tuku a celulitidy. Nedochází k narušení integrity kůže.

IBTechnology s.r.o.

Neinvazivní liposukce, liposukce 3. generace – Prodej a servis přístrojové technologie pro lékařská, fyzioterapeutická, masérská, beauty a kosmetická pracoviště. Výhradní zastoupení značek TRIWORKS, FABBRIMARINE, SHARP&BOTANICA, SENSOL a mnohé další.

Kavitace Praha

Kavitace Praha, kavitace, liposukce Praha – Kavitace Praha: kavitace a liposukce, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Kavitace pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.