+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kavitace - salonlinie.cz

Klíčová slova: kavitace, bezbolestna, liposukce,

E-mail: salonlinie@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2010

Popis: Kavitace je moderní, bezbolestná a vysoce účinná alternativa chirurgické liposukce. Za pomocí nízkofrekvenčního ultrazvuku dojde k rozpuštění tukových buněk. Salon linie Vám bude věnovat největší možnou péči.

Web: www.salonlinie.cz/

Další související informace

Štíhlá postava.

hubnutí,ideální postava,zdravá výživa, – Pojďme shodit kila spolu se zimním oblečením! 100% garance, osobní poradce zdarma, 3 kg měsíčně nenávratně pryč. Vše natrvalo a dobrý pocit, že jsme pro své zdraví a krásu udělali maximum. Tak na co ještě čekáme?

Thajské masáže Praha

tahajská, thajské, masáže, masáž, v Praze, Praha, – Nabízíme thajské masáže, které uvolňují a povzbuzují tělo i mysl! V našem salonu provádějí masáže rodilé Thajky. Můžete si vybrat ze široké škály tradičních thajských masáží a wellness procedur. Například masáž lávovými kameny, anti-age masáž obličeje, čokoládová, medová a speciální masáž Elite proti stresu.

Bolesti kolena

bolesti kolena, ACL, chrupavka, meniskus, – Táto stránka sa zaoberá problematikou s kolenami a ich operáciou. Stránka sa bude pravidelne aktualizovať a mnohé veci sa budú ešte dopĺňať. Aj grafický vzhlad stránky sa zmení.........................

Načítání trvalo 0.0583 sekund.