+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kinesiotaping kurz

Klíčová slova: kinesiotaping, kurzy tejpování

E-mail: jiri.baar@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2013

Popis: Kurz kinesiotapingu - TERAPEUTICKÉ VYUŽITÍ KINESIO TAPU je pořádán již od roku 2009 Bc. Janem Kalistou ze společnosti REHASPORT TRADE s.r.o.. Za tu dobu jsme vyškolili více než 1000 terapeutů z České republiky i Slovenska.

Web: www.kinesiotaping-kurz.cz/

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Kinesiotaping

kinesiotaping, kinesio, kinesiology, temtex, tourm – Kinesiotaping je poměrně nová terapeutická metoda. V ranných 70. letech ji začal rozvíjet japonský chiropraktik dr. Kenzo Kase. Nabízíme nepřeberné množství všech možných pomůcek pro tuto metodu.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.