+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kineziologie - Mgr. Miroslava Baštová

Klíčová slova: Kineziologie Plzeň,Kineziologie

E-mail: kineziologiebastova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2011

Popis: Kineziologie řeší problémy vzniklé v důsledku stresu a negativního emocionálního zážitku: poruchy učení, psychické potíže, závislosti, potíže se sebedůvěrou, psychosomatická onemocnění, alergie, chronické bolesti atd.

Web: www.kineziologie-bastova.ic.cz

Další související informace

Výškové práce

Pokrývačství, klempířství, výškové práce, kácení – Provádíme pokrývačské a klempířské práce, kácení stromů, péče o zeleň, výškové práce, nátěry, bourání ve výškách, umisťování reklam a vánočních výzdob, odklízení sněhu a ledu ze střech, montáž teplených kabelů do okapů. Pracujeme po celé ČR

Klub Občanská plovárna

Bankety, Svatební oslavy, Svatební obřad, Firemní – Klub Občanská plovárna nabízí pro Vaše: Kulturní akce, Oslavy, Semináře, Firemní akce, Společenské akce, Zahradní párty. Bankety, Svatební oslavy, Svatební obřad, Firemní školení, Pronájem sálu, Rauty.

Agentura Sezemská

Reiki, Reflexní terapie, Kineziologie – Agentura Sezemská se zabývá kurzy Reiki a alternativní medicínou. Žákovi je předávána zesílená energie o energii Božího světla a zvládnutí mistovského kurzu Reiki žákovi umůžňuje dosáhnout naprosté energetické rovnováhy, stavu klidu, harmonie a lásky.

Načítání trvalo 0.0817 sekund.