+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kineziologie Praha

Klíčová slova: kineziologie

E-mail: honzin108@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2010

Popis: Efektivní metoda pro řešní psychických a zdravotních obtíží.Příklady témat: pochybnosti o sobě, stres, zbavení se nadváhy, nerozhodnost, malá sebedůvěra, neúspěch, problémy s komunikací, syndrom vyhoření, partnerské problémy, neschopnost najít si partnera, pracovní potíže, hledání vhodného povolání, rodinné vztahy, nesoustředěnost, odvykání kouření, vady řeči, finanční obtíže - odblokování negativních vzorců okolo peněz a hojnosti, pocity, že život nemá smysl.

Web: www.kineziologiepraha.cz

Další související informace

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Úspěšná léčba

únavový syndrom,borelioza,chlamydie,kineziologie, – Detoxikace organismu pomocí Informační medicíny MUDr.Jonáše při dodržování pitného a stravovacího systému a posilování imunity betaglukany. Kineziologie-metoda one brain, esoterní léčení. Diagnostika EAV - přístroj Salvia.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.