+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kineziologie Praha

Klíčová slova: kineziologie

E-mail: honzin108@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2010

Popis: Efektivní metoda pro řešní psychických a zdravotních obtíží.Příklady témat: pochybnosti o sobě, stres, zbavení se nadváhy, nerozhodnost, malá sebedůvěra, neúspěch, problémy s komunikací, syndrom vyhoření, partnerské problémy, neschopnost najít si partnera, pracovní potíže, hledání vhodného povolání, rodinné vztahy, nesoustředěnost, odvykání kouření, vady řeči, finanční obtíže - odblokování negativních vzorců okolo peněz a hojnosti, pocity, že život nemá smysl.

Web: www.kineziologiepraha.cz

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Načítání trvalo 0.0755 sekund.