+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimakterium u žen

Klíčová slova: přechod, klimakterium, bušení srdce, sarapis,

E-mail: seo1@bbs.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2011

Popis: Klimakterické potíže u žen vyvolávají řadu tzv. vegetativních příznaků - návaly horka, nespavost, brnění v nohou. Mohou se také vykytovat i bolest na hrudi, připomínající infarkt myokardu. V druhém sledu pak únik moči, suchost sliznic, pálení v očích, suchost kůže. V klimakteriu dále pak dochází k prudkému poklesu tvorby ženských pohlavních hormonů. Možností prevence je zdravá životospráva, stopové prvky, tělesná aktivita, doplňky stravy např. Sarapis soja.

Web: vlasta.atlas.centrum.cz/rodina/2010/11/4/clanky/klimakterium-u-zen/

Další související informace

Levné brněnské čočky

kontaktní čočky, čočky, levné kontaktní čočky, – Informace o kontaktních čočkách, kde nejlépe nakoupit a podle čeho se rozhodnout při výběru kontaktních čoček. Na co si dát pozor při nákupu levných kontaktních čoček, barevných kontaktních čoček, roztoků i kapek

Klimakterium

přechod, klimakterium, bušení srdce, sarapis, – Firma Vegall před 10 lety uvedla na trh přírodní preparát na bázi včelí mateří kašičky Sarapis, který je určen ženám v období klimakteria. Sarapis napomáhá překonávat potíže v přechodu - návaly horka a potu, bušení srdce, poruchy spánku, poruchy koncentrace. Dalším přípravkem pro ženy je Sarapis Soja, který kromě včelí mateří kašičky obsahuje izoflavony z červeného jetele a sóji. Pro muže při sexuálních i psychických potížích jsou určeny přípravky jako Kürbiskern+Blütenpollen, Ženšen - Erektin Forte, Gelée Royale. V letošním roce byly uvedeny na trh další dva výrobky a to Sarapis Mensis a Sarapis pro muže.

Norbi Update diabetes

diabetes, cukrovka, ako schudnúť, – Spoločnosť Update Slovakia s.r.o. prichádza na slovenský trh vybudovať sieť franchisových prevádzok. Ponúkajú širokú ponuku potravín, ktoré neobsahujú pridaný cukor škodlivý pre vaše zdravie. Majú nízky obsah uhľohydrátov a nízky glykemický index, takže po ich konzumácii zostanete sýti dlhšie než po bežných potravinách. Chudnutie s nimi ide jednoducho a zároveň ľahko, takže slovo diéta zmizne z vášho slovníka. V Update prevádzkach nájdete bohatý sortiment potravín. Pochutiť si tak môžete aj na výrobkoch, ktorým zdravé stravovanie či diéty zvyčajne neholdujú. Systém Update delí potraviny do troch skupín podľa výšky glykemického indexu (GI) a obsahu sacharidov (uhľohydrátov).

Načítání trvalo 0.1663 sekund.