+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimakterium v pohodě

Klíčová slova: klimakterium, sarapis soja, bušení srdce, sarapis,

E-mail: seo1@bbs.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2012

Popis: Ženám v období klimakteria je určen doplněk stravy Sarapis Soja. Má příznivé účinky při zvýšené únavě a podrážděnosti, podporuje správnou funkci močového měchýře. Příznivě také působí na činnost kloubů atd. Obsahuje složky známé z klasického SARAPISU (kombinace včelí mateří kašičky - gelée royale, květního a fermentovaného pylu) a k tomu jsou přidány ještě extrakty ze sojových bobů a z červeného jetele. Doplněk stravy Sarapis Soja obsahuje vitamíny A, B1 až B6, B12, C, niacin, enzymy, 18 různých aminokyselin, minerální látky, stopové prvky – Ca, K, Mg, Cu, P, Fe, Mn, Zn, Co, S a Si.

Web: www.fiftyfifty.cz/Klimakteriem-v-pohode-a-bezpecne-s-preparatem-Sarapis-Soja-6983156.php

Další související informace

Permanentní make-up, Praha 1- kosmetický salón

permanentní, make-up, permanentní make-up, makeup, – Permanentní make-up - salón permanentního make-upu na Praze 1. Jsem profesionální zdravotnice, dlouhá léta dělám kosmetiku, vizáž, permanentní make-up ( PMU ) a částečně tattoo ( tetování ). Kompletní služby: permanentní makeup obočí, permanentní make-up očních linek a rtu. Kosmetický salon v centru Prahy.

Ovulační testy.cz

ovulační, těhotenský, test, ovulace, plodné dny, – Internetový prodej velmi kvalitních ovulačních a těhotenských testů značky Wondfo určených pro předpověď ovulace, stanovení plodných dnů a zjištění těhotenství. Ovulační testy Vám pomohou zvýšit Vaši šanci na otěhotnění.

Sarapis - přechod u žen

přechod, klimakterium, bušení srdce, sarapis – Jedním z nejúčinnějších přírodních preparátů na bázi včelích produktů určených nejen pro ženy s klimakterickými obtížemi je SARAPIS. Velmi dobře zabírá na návaly horka a potu, bolesti hlavy, migrény, bušení srdce, podrážděnost, deprese atd.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.