+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimakterium

Klíčová slova: přechod, klimakterium, bušení srdce, sarapis,

E-mail: seo1@bbs.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: Firma Vegall před 10 lety uvedla na trh přírodní preparát na bázi včelí mateří kašičky Sarapis, který je určen ženám v období klimakteria. Sarapis napomáhá překonávat potíže v přechodu - návaly horka a potu, bušení srdce, poruchy spánku, poruchy koncentrace. Dalším přípravkem pro ženy je Sarapis Soja, který kromě včelí mateří kašičky obsahuje izoflavony z červeného jetele a sóji. Pro muže při sexuálních i psychických potížích jsou určeny přípravky jako Kürbiskern+Blütenpollen, Ženšen - Erektin Forte, Gelée Royale. V letošním roce byly uvedeny na trh další dva výrobky a to Sarapis Mensis a Sarapis pro muže.

Web: www.azrodina.cz/3552-prirodni-preparaty-lidskemu-telu-prospivaji

Další související informace

Vegall, doplňky stravy na

přechod, klimakterium, menopauza, bušení srdce, – Informace o preparátech se včelími produkty, jejich vlastnostech. Možnost nákupu také za velkoobchodní ceny. Doplňky stravy určené zejména ženám v období klimakteria. V nabídce i preparáty pro muže při andropauze a přípravek na revmatické potíže.

Plodné dny

plodné dny, ovulace, výpočet ovulace, menstruace, – Zdravou alternativou k používání hormonální antikoncepce je výpočet plodných dnů. Na této stránce najdete moderní vysoce spolehlivou metodu určování plodných dnů a srovnání antikoncepčních metooooood.

Sarapis - přechod u žen

přechod, klimakterium, bušení srdce, sarapis – Jedním z nejúčinnějších přírodních preparátů na bázi včelích produktů určených nejen pro ženy s klimakterickými obtížemi je SARAPIS. Velmi dobře zabírá na návaly horka a potu, bolesti hlavy, migrény, bušení srdce, podrážděnost, deprese atd.

Načítání trvalo 0.2701 sekund.