+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klinická logopedie

Klíčová slova: klinická logopedie

E-mail: msulistova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2010

Popis: Logopedická ambulance Mgr. Moniky Šulistové nabízí nápravu vad a poruch výslovnosti u dětí. Máme logopedy s praxí a věnujeme se poruchám jako je dyslalie, vývojová dysfázie, opožděný vývoj řeči, koktavost a breptavost. Dále se věnujeme nápravě vad a poruch výslovnosti u dospělých, dyslalie, vývojová dysfázie, opožděný vývoj řeči, koktavost a breptavost.

Web: www.logopedie-sulistova.cz

Další související informace

Soukromá klinika LOGO

logopedie – Soukromá klinika LOGO s.r.o. již od roku 1990 klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb, vysokou odbornou připravenost a sledování nejnovějších poznatků v oblasti poruch komunikace. Nabízí odbornou logopedickou péči se zaměřením na diagnostiku a terapii poruch komunikace pro děti i dospělé.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Erba Lachema

Erba, lachema, močová analýza, klinická biochemie – Erba Lachema s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem přípravků pro močovou analýzu, klinickou biochemii a mikrobiologii. Mezi stěžejní výrobky patří močové analyzátory, močové readery, testovací proužky, biochemické analyzátory, hematologické analyzátory, imunologické analyzátory a další laboratorní přístroje.

Načítání trvalo 0.0517 sekund.