+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klinika a institut estetické medicíny

Klíčová slova: Klinika,asklepion,dermatologie,stomatologie,kosmet

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2012

Popis: Pokud hledáte špičkové služby v oblasti dermatologie, stomatologie, kosmetiky, plastické chirurgie či ORL je klinika Asklepion tou nejlepší volbou. Pobočky Asklepionu v Praze, Karlových Varech a Mariánských lázních jsou vybaveny pouze tou nejmodernější technikou a disponují týmem odborníků, kteří vyřeší vaše estetické i zdravotní problémy k maximální spokojenosti.

Web: www.asklepion.cz

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Stomatologie

stomatologie, bělení zubů, ortodoncie – Při ošetření zubů používáme moderní postupy a špičkové vybavení, aby zákrok byl maximálně bezbolestný. Nabízíme také stomatochirurgii, ortodoncii, dentální hygienu. Ve svém týmů máme špičkové odborníky.

Stomatologie Praha

Stomatologie, Praha – Stomatologická klinika Alfadent Vám poskytne špičkové stomatologické ošetření na nejmodernější evropské úrovni. Naším cílem je, aby se lidé zubaře nebáli. Prioritou pro nás je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Usilujeme o špičkový servis, za rozumnou cenu, který je přístupný každému.

Načítání trvalo 0.0643 sekund.