+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klinika a institut estetické medicíny

Klíčová slova: Klinika,asklepion,dermatologie,stomatologie,kosmet

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2012

Popis: Pokud hledáte špičkové služby v oblasti dermatologie, stomatologie, kosmetiky, plastické chirurgie či ORL je klinika Asklepion tou nejlepší volbou. Pobočky Asklepionu v Praze, Karlových Varech a Mariánských lázních jsou vybaveny pouze tou nejmodernější technikou a disponují týmem odborníků, kteří vyřeší vaše estetické i zdravotní problémy k maximální spokojenosti.

Web: www.asklepion.cz

Další související informace

Pálení žáhy

Pálení žáhy – S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Stomatologie Praha 5

Stomatologie, Praha 5 – Stomatologická klinika Alfadent Vám poskytne špičkové stomatologické ošetření na nejmodernější evropské úrovni. Naším cílem je, aby se lidé zubaře nebáli. Prioritou pro nás je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Usilujeme o špičkový servis, za rozumnou cenu, který je přístupný každému.

Načítání trvalo 0.0678 sekund.