+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klinika Na Košíku.cz

Klíčová slova: léčebna dlouhodobě nemocných,agecare,rehabilitace

E-mail: klinikanakosiku@blueghost.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2010

Popis: Léčebna dlouhodobě nemocných - ošetřovatelská a rehabilitační péče pacientů, kteří potřebují doléčení po akutní nemoci či operaci s dlouhodou a nadstandartní péčí. Léčebna dlouhodobě nemocných - ošetřovatelská a rehabilitační péče pacientů, kteří potřebují doléčení po akutní nemoci či operaci s dlouhodou a nadstandartní péčí.

Web: www.klinikanakosiku.cz

Další související informace

Fyziostart

rehabilitace,skupinové cvičení,bolest,zada,fyzio – rehabilitace v Brně, zdravotní skupinové cvičení v Brně, měkké techniky, neurologická domácí fyzioterapie, řešení problémů nespecifických bolesti zad, domácí idividuální rehabilitace v Brně, úprava svalové dysbalance, správne držení těla

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.1933 sekund.