+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klinika Pivoňka

Klíčová slova: čínská medicína,akupuntura,masáže,shiatsu,tuina,

E-mail: lukes@klinikapivonka.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2012

Popis: Klinika Pivoňka je nestátní zdravotnické zařízení zaměřující se na léčbu a prevenci onemocnění podle principů tradiční čínské medicíny. Nabízíme kompletní diagnostiku podle čínské medicíny a terapie pomocí akupunktury, masáží tuina a shiatsu, baňkování, moxa.

Web: www.klinikapivonka.cz/

Další související informace

Oáza mimo čas

masáže,shiatsu,aroma,reflexní,kameny,Praha,masáž – Oáza mimo čas - centrum pro zastavení, regeneraci a nevšední den nabízí klasické masáže, shiatsu, masáž lávovými kameny, reflexní masáž chodidel, aromaterapii, speciality jako hara masáž, masáž drahými kameny, a další. Celostní, holistický přístup pro tělo, mysl, ducha i tok energií. Navštivte nás v Praze 8, Karlín.

Vila krásy

estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, – estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, lipolýza, bezbolestně, odstranění tuku, formování postavy, nadváha, hubnutí, kosmetika, galvanická žehlička, peeling, Exilis, lymfodrenáž, odstranění vrásek, prodej kosmetických přípravků, Filorga, SynCare

Čínská medicína - léčivé

čínská medicína, tčm, fytoterapie, čínské byliny, – BlahodarnéHouby.cz Vše o léčivých houbách a jejich účincích na lidské zdraví. Lesklokorka leská, ganoderma lucidum, reishi, cordyceps, shitake, maitake a další léčivé houby. Zkušenosti uživatelů, poradna.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.