+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kloubní výživa - Flextor.

Klíčová slova: klouby, kloubní výživa, artróza, bolesti kloubů

E-mail: info@nutraceutics.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2012

Popis: Flextor je komplexní kloubní výživa. Pomáhá proti artróze, bolesti kloubů, artritidě. Obsahuje glukosamin, chondroitin, MSM, boswelii, bromelain, kolagen a vitamin C. Je určen lidem s artrózou, sportovcům a všem lidem co namáhají klouby.

Web: www.flextor.cz

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat – Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

Načítání trvalo 0.2247 sekund.