+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

knihovnazdravi.cz

Klíčová slova: zdravá výživa, doplňky stravy, hubnutí, zdraví

E-mail: info@knihovnazdravi.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2012

Popis: Informační portál věnovaný zdravé výživě, doplňkům stravy, zdravotním potížím, problematice hubnutí a zdravému životnímu stylu. Články jsou pravidelně přidáván a přehledně umisťovány do různých kategorií.

Web: www.knihovnazdravi.cz/

Další související informace

Hubnutí můj cíl

Hubnutí, wellness, zdraví – Stránky o hubnutí. Společně se zaměříme na komplexní program redukce váhy. Používáme potravinové doplňky na přírodní bázi a bylinné preparáty. Součástí programu je odborné vedení a konzultace. Redukční program není pro klienta časově ani finančně náročný a nevyžaduje od něj odborné znalosti. S námi nejste na hubnutí sami. Po celou dobu Vás procesem hubnutí budeme provázet.

Přírodní doplňky stravy a kosmetika

přírodní doplňky stravy, přírodní kosmetika – Výhradní dovozce a distributor přírodních doplňků stravy, přírodní kosmetiky a produktů péče o pleť. Nabízíme produkty ALOE VERA, ACAI, Zuccari, Goji, Chlorella spirulina a Stevia rebaudiana.

Hubnout chytře, léčit zdravotní potíže a překyselení těla

hubnutí, dieta, krabičková dieta, zdravá výživa, z – Zhubněte odkyselením - odstraněním přebytečných kyselin z Vašeho těla. Tento krok by měl být první na cestě zdravého hubnutí. BIA analýza, rychlé měření tělesného tuku, svalové hmoty a vody v těle. Očista organismu, detoxikace těla, krok pro vaše zdraví.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.