+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koloidní stříbro Silver M

Klíčová slova: léčení ryzím stříbrem, koloidní stříbro

E-mail: art4@artfocus.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: Silver MEDIC jako jediný přístroj na trhu využívá propracovaný počítačový program. Ten řídí nejen celou výrobu koloidního stříbra ale kromě jiného, automaticky provádí i kontrolu vody použité k výrobě. Nabízíme přístroj Silver Medic pro domácí výrobu koloidního stříbra. Koloidní stříbro nejvyšší kvality má široké spektrum účinků. Léčí bakteriální,virová i plísňová onemocnění, užívá se také vnitřně.

Web: www.silvermedic.cz

Další související informace

Bižuterie a vlasové doplň

Bižuterie, vlasové doplňky, stříbro – Široky výběr zboží- Naušnice, náhrdelníky, společenské sady, plesové sady, Swarovski - Pedroni, prstýnky, korále, piercing dále čelenky, spony, sponky, pérka, skřipce, gumičky, opasky či peněženky.

Homeopatická poradna

homeopatie, homeopat, homeopatikum, léčba, léčení – Homeopatická poradna. Využívám poznatků celostní alternativní medicíny – metoda vitálního vjemu klasické homeopatie. Vycházím z etikoterapeutických a logoterapeutických přístupů k léčbě, respektuji individualitu osobnosti a jeho životní příběh.

Trendové stříbrné šperky

stříbrné šperky, stříbro Praha, bižuterie – Stříbrné šperky za skvělou cenu. Neobvýklé, zajímavé designy které běžné se nedá sehnat. Liší se od běžného sortimentu klenotnictvi nebo eshopů. Zboží je vždy skladem, žádné čekaní, expedice do 24 hodin.

Načítání trvalo 0.0694 sekund.