+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KOMPLEXNÍ ZDRAVÍ - KRÁSA

Klíčová slova: Zdraví, krása, dietologie, cvičení, jídelníčky

E-mail: info@komplexnizdravi.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2010

Popis: Wellness programy v oblasti dietologie, cvičení, relaxace, krásy a image. Stravou ke zdraví - výživové poradenství, laboratorní testování, konzultace, diety, hubnutí, online úprava jídelníčku, poradna, pomoc s nalezením vhodných doplňků stravy. Pohyb je lék - kondice, redukce, rehabilitace, osobní či skupinové trenérství, všeobecná sportovní příprava, tréninkové plány, vše se zohledněním kineziologického rozboru. Oblékání na klíč - módní konzultace - osobní styling, nalezení vhodných barev a střihů, poradenství ve výběru oblečení pro danou příležitost, kontrola šatníku, asistence při nákupu, dovoz oblečení domu. Relaxace a Reiki.

Web: www.komplexnizdravi.cz

Další související informace

Ab rocket: analýza

fitness, cvičení, cviky, ab rocket, hubnutí – Na www.PravidlaFitness.cz najdete zásady pro hubnutí a formování různých partií těla. Kromě cílených cviků jsou návody doplněné také o vhodné stravování a recenze přístrojů na hubnutí.

A centrum - těhotenství

mateřství, těhotenství, porod, cvičení, rodičovstv – Váš průvodce v době těhotenství, porodu, mateřství a rodičovství. Pořádáme cvičení, přednášky, workshopy na téma rodiče a děti, už od početí. Naší specialitou je obyčejný lidský přístup, možnost účastnit se programu i s dětmi a samozřejmě profesionalita lektorů. Najdete nás vždy od 9:00 do 19:00 nedaleko metra Florenc a Křižíkova. Adresa: Vítkova 10, Praha 8 Karlín. Recepce: 60523345 Nabízíme také pronájmy prostor pro konání víkendových a prázdninových akcí.

Vše pro ženu

zdraví, sex a vztahy, rodina, krása – Nejlepší internetový magazín pro ženy. Atraktivní články pro sebevědomé ženy, které ví co v životě chtejí. Každý den nové a zajímavé články. Vše o zdraví a zdravotním stylu, o sexu a vztazích.

Načítání trvalo 0.2414 sekund.