+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kompresivní punčochy

Klíčová slova: kompresivní punčochy, pažní návleky, křečové žíly

E-mail: info@maxis-medica.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: Naše společnost je největším českým výrobcem zdravotního kompresivního zboží. V našem sortimentu naleznete kompresivní punčochy a pažní návleky, podpůrné punčochy k prevenci vzniku křečových žil, speciální sortiment pro péči o bercové vředy a lymfedémy a anti-trombo punčochy pro ležící pacienty.

Web: www.maxis-medica.cz/

Další související informace

Elexia.cz

zdraví diabetes krevní tlak křečové žíly astma – Kompletní systém zdraví se zárukou. Garantované výsledky: lepší kvalita života a eliminace potíží s cukrovkou (diabetes), krevním tlakem, astmatem, alergií, cholesterolem, křečovými žílami a homocysteinem. Nabízíme 300% garanci.

Svůdné prádlo pro nevšední zážitky

spodní prádlo, korzety, košilky, punčochy, – Prodej spodního prádla, převážně korzetů, košilek, punčoch, rukavic, sexy kostýmů a doplňkového sortimentu. Všechno zboží je skladem, odeslání do 2 dnů. Bezkonkurenční ceny jaké jinde nenajdete.

Křečové žíly

Křečové žíly – S tímto problémem se potkává stále víc a víc lidí. Na těchto stránkách se dozvíte, co máte dělat s křečovými žilami, jak se jich zbavit nebo alespoň zmírnit bolesti, které převádějí křečové žíly. Nachází se tu také spousta domácích receptu, které by vám mohli pomoci.

Načítání trvalo 0.0764 sekund.