+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koňská Mast PFERDEBALSAM

Klíčová slova: Koňská Mast, PFERDEBALSAM, konska mast, mast

E-mail: konskamasc@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2008

Popis: Koňská Mast PFERDEBALSAM gel proti bolesti kloubů, svalů a páteře. Je vyrobená podle tradiční, švýcarské, generacemi ověřené receptury z 25 druhů bylin a rostlinných extraktů. Spojuje uvolňující účinky silic a příznivé působení výtažků, které prokazatelně pomáhají při léčbě artritidy, revmatizmu, zánětech šlach a kloubních pouzder, místních otoků, bolestí svalů, zad a při ischiatických těžkostech.

Web: www.konskamast.eu

Další související informace

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.