+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Konstantinovy Lázně

Klíčová slova: wellness, pobyty, lázně, spa, balíčky, pobyty

E-mail: konstantinovy@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2012

Popis: Konstantinovy Lázně nabízejí regenerační, wellness a léčebný pobyt v lázeňském komplexu pro pacienty s kardiovaskulárními chorobami, nemocí pohybového systému, látkové výměny a dýchacího ústrojí v nádherném a tichém prostředí, s vysokou lékařskou odborností a výbornými léčebnými výsledky.

Web: www.konstantinovy.cz

Další související informace

Abeceda zdravé výživy - K

Hubnutí,wellness,zdraví – Jak zdravě získat ideální postavu a uznání svého okolí, jak se cítit skvěle a plný energie, jak žít život svých snů aneb, co jsem proto udělal já!!!

Lara Wellness Čeladná

Wellness, relaxace, fit centrum, solná jeskyně – Relaxační centrum Lara Wellness v malebné beskydské obci Čeladná nabízí vše pro dokonalé uvolnění a relaxaci. K dispozici je pro Vás kavárna, bar, fit centrum, solná jeskyně, bazén, sauna, masáže a aroma pára. Naberte síly v Lara Wellness Čeladná!

WELLNESS PERFEKT

wellness, celulitida, lymfodrenáž, solárium – Dopřejte si relax a odpočinek ve WELLNESS PERFEKT, nabízíme masáže, kosmetické služby, lymfodrenáž, solárium, vizážistiku, modeláž nehtů od mistryně ČR a Evropy, formování postavy a poradenství pro životní styl, hubnutí, odstranění celulitidy a mnoho dalšího. Přístroje Ostar, Dermosonic, Luxura, Ergoline.

Načítání trvalo 0.0729 sekund.