+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Konstantinovy Lázně

Klíčová slova: wellness, pobyty, lázně, spa, balíčky, pobyty

E-mail: konstantinovy@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2012

Popis: Konstantinovy Lázně nabízejí regenerační, wellness a léčebný pobyt v lázeňském komplexu pro pacienty s kardiovaskulárními chorobami, nemocí pohybového systému, látkové výměny a dýchacího ústrojí v nádherném a tichém prostředí, s vysokou lékařskou odborností a výbornými léčebnými výsledky.

Web: www.konstantinovy.cz

Další související informace

Wellness-fitness

wellness, fitness, masáže, pohyb, aromaterapie – Tyto stránky jsou určeny všem zájemcům o zdravý životní styl. Najdete zde co je to stres a jak se mu bránit. Dále návody jak o sebe pečovat doma např. jak odbourávat stres pomocí relaxace, aromaterapie, spánku, zdravé výživy a pohybu. Zjistíte že nemusíte vydávat horentní částky za procedury, ale mnoho pro sebe můžete udělat sami.

Wellness víkend

wellness, wellness víkend, relaxace – Wellness, to je stav, kdy je naše tělo zdravé a uvolněné, právě tak jako naše mysl. Zdraví závisí od psychického stavu, právě tak jako psychický stav závisí na zdraví. Relaxačné pobyty v Čechách a na Slovensku.

Torf Ziegler k.s.

jednorázový zábal,masážní přípravky,wellness,rehab – Firma dodává masážní lehátka, klekačky, parafínové lázně, Posturomed, Propriomed, Hot Stones, bylinná razítka Pantha Jama. Dále prodáváme masážní přípravky, parafín, jednorázové rašelinové zábaly a koupele, saunové esence, éterické a koupelové oleje.

Načítání trvalo 0.0952 sekund.