+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kontaktní čočky - info

Klíčová slova: kontaktní čočky, čočky, barevné čočky, informace

E-mail: pavelkova.kt@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2008

Popis: Informace, novinky,články a zajímavosti o kontaktních čočkách. Slovníček pojmů a vše co potřebujete vědět před tím než si kontaktní čočky pořídíte. Nové informace pro ty, kteří už kontaktní čočky používají.

Web: www.kontaktnicocky.wbs.cz

Další související informace

ČOČKY-IN.cz

kontaktní čočky, čočky, čočka, kontaktní, oči, – Kontaktní čočky značek Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, Ciba Vision, Cooper Vision a jejich příslušenství. Většina zboží skladem dodáváme do druhého dne .Osobní přístup ke každému zakazníkovi......

Kontaktní čočky - velkoob

kontaktní čočky, čočky – První nezávislý oficiální velkoobchod s kontaktními čočkami a příslušenstvím. Nízké ceny, jednoduchost a vstřícnost. Více informací naleznete na našich stránkách. Naší snahou je přinášet časovou i finanční úsporu při nákupu kontaktních čoček a souvisejících produktů.

Jednodenní čočky Acuvue T

Kontaktní čočky, čočky, acuvue, trueye – První jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky na našem trhu. Kontaktní čočky jsou velice užitečným doplňkem pro zrakově postižené. Kvalitní a povedené jednodenní kontaktní čočky Acuvue TruEye od společnosti Johnson and Johnson.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.