+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kontaktní čočky - velkoob

Klíčová slova: kontaktní čočky, čočky

E-mail: jkijonka@cocky-kontaktni.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2010

Popis: První nezávislý oficiální velkoobchod s kontaktními čočkami a příslušenstvím. Nízké ceny, jednoduchost a vstřícnost. Více informací naleznete na našich stránkách. Naší snahou je přinášet časovou i finanční úsporu při nákupu kontaktních čoček a souvisejících produktů.

Web: www.kontaktnicocky.net

Další související informace

Kontaktní čočky od A do Z

čočky,kontaktní čočky – Kontaktní čočky od A do Z shromažďují na jednom místě množství informací. Historie čoček od nejstarších zmínek po současnost, životopis Otty Wichterleho, popis očních vad, vysvětlení parametrů čoček, barevné čočky, módní trendy, a diskuzní fórum.

Jednodenní čočky Acuvue T

Kontaktní čočky, čočky, acuvue, trueye – První jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky na našem trhu. Kontaktní čočky jsou velice užitečným doplňkem pro zrakově postižené. Kvalitní a povedené jednodenní kontaktní čočky Acuvue TruEye od společnosti Johnson and Johnson.

Optika

optika, čočky – Pokud vás nebaví kupovat předražené čočky, navštivte nás a vyberte si vaše čočky za nejnižší ceny na trhu.Pokud vás nebaví kupovat předražené čočky, navštivte nás a vyberte si vaše čočky za nejnižší ceny na trhu.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.