+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetická poradkyně

Klíčová slova: kosmetika,krása,kosmetické služby, poradenství

E-mail: akademie-krasy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2012

Popis: Yana Navitskaya je profesionální kosmetická poradkyně a vizážistka, která pracuje v oboru více než deset let. Pomáhá ženám jejich krásu objevit, nabízí rady i pomocnou ruku, najdete u ní kvalitní kosmetické výrobky, které si navíc můžete na vlastní kůži bezplatně vyzkoušet. Dokáže z Vás udělat krásnou, sebevědomou ženu.

Web: www.akademie-krasy.cz

Další související informace

S Oriflame pro krásu

koktejly,doplňky,strava,kosmetika, Oriflame,krása – Nakupujte přírodní kosmetiku a potravinové doplňky a koktejly Wellness by Oriflame s 30%slevou.Nabídka výrobků pro muže,ženy i děti.Registrujeme nové členy po celé ČR-nyní zdarma.Nabízíme neomezený finanční i kariérový růst.Přidejte se do našeho týmu!!!

Recenze kosmetiky

kosmetika, krása, zdraví, recenze, diskuze – Hodnocení a recenze kosmetických produktů desítek světových značek. Napište vaši osobní, pozitivní či negativní, zkušenost s konkrétními produkty. Diskutuje a ptejte se na možná rizika či nežádoucí účinky.

Studio regenerace

regenerace,kosmetika,hubnutí,zdraví,krása – Naše studio poskytuje služby v oblasti kosmetiky již od roku 1991. Kombinujeme tradiční techniky péče o pleť s metodami moderními, určenými ke specifickému ošetření problémové pleti za použití nejmodernějších elektrokosmetických přístrojů. Za léta praxe se nám osvědčila propojenost obou přístupů zejména v tom smyslu, že klientka může využít širší nabídku péče dle svých potřeb i svého osobního zaměření. Díky tomu se na nás může zákaznice obrátit i s problémy, které dosud nemohla jiným způsobem řešit, nebo jí tradiční metody nepomohly.

Načítání trvalo 0.0822 sekund.