+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetické studio

Klíčová slova: kosmetika, pernamentní make-up, prodlužování řas

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2009

Popis: V kosmetickém studiu, které Vám chci představit realizuji své 20 leté zkušenosti v oblasti péče o plet obličeje a dekoltu. Služy studia: ošetření obličeje a dekoltu kosmetickými přípravky BIODRAGA, kosmetický laser, permanentní make-up, prodlužování řas, depilace. Přidte a nechte se hýčkat!

Web: www.studio-opachova.cz/

Další související informace

Salon Matrix - účesy

Prodlužování vlasů, manikůra, kosmetika, masáže – Salon Matrix České Budějovice záruka těch nejmodernějších účesů podle aktuálních trendů. Prodlužování vlasů, manikůra, kosmetika, masáže, rekvalifikační kurzy. Salon Matrix - účesy, masáže, kurzy. Prodlužování vlasů, manikůra, kosmetika, masáže, rekvalifikační kurzy

LuxusLashes - prodlužován

prodlužování řas – Prodlužování řas LuxusLashes jako jediné vydrží skutečně až dva měsíce a s průběžným doplňováním ještě mnohem déle. Na rozdíl od řasenky jsou řasy LuxusLashes zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, ale navíc oproti jiným metodám také v sauně či extrémních podmínkách.

Přírodní produkty pro Vaše zdraví

zdraví, kosmetika, čaje, káva, doplňky stravy – Vítejte v internetovém obchodě Zdravěji.eu. Najdete zde kvalitní přírodní kosmetiku, dále čaje, kávu, doplňky stravy, vonné oleje a esence, sirupy a mnoho dalších produktů.

Načítání trvalo 0.0873 sekund.