+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetický salón Rožnov

Klíčová slova: liposukce, epilace

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2010

Popis: Kosmetický salón Rožnov pod Radhoštěm. Accent, epilace, neinvazivní liposukce a omlazení obličeje, masáže, Redukce celulitídy, detox. zábal - Serafín. Srdečně Vás vítám v estetickém salónu Serafin, kde Vám nabízíme možnost poskytnout ošetření pleti a těla s maximálními výsledky. Doba, kdy klasické kosmetické postupy bez přístrojového vybavení měly přinášet omlazení a relaxaci, se v současném medicinsko-technickém vývoji ukazují sice jako prospěšné, ale nedosahují zdaleka takového pozitivního efektu v boji proti předčasnému stárnutí pleti a prevenci.

Web: www.liposukce-epilace.cz/

Další související informace

Sleva-portál

pobyt, masáže, liposukce, adrenalin, ubytování – Jsme slevový portál, který nabízí slevy na wellness, ubytování, gastro, masáže, fitness, kosmetiku, sport, relaxaci, zábavu, adrenalin, internet, květiny, masáže a zboží. Denně pro Vás máme nové slevy.

Queen studio - ultrazvuková

Bezbolestná ultrazvuková neinvazivní liposukce, vi – Queen studio nabízí odborné služby péče o tělo pro Hradce Králové, Pardubice a okolí. Bezbolestná ultrazvuková neinvazivní liposukce, vitalizující lymfatická masáž, fotoepilace celého těla, radiofrekvence, kyslíková kúra, analýza skladby těla.

Metody kavitace

kavitace, ultrazvuková kavitace, liposukce, – Bezbolestná kavitace patří mezi velmi účinné metody kavitace. Dochází k redukci tukových buněk a jejich vyloučení z těla. Rozbíjí tukové buňky a nemá vedlejší účinky. Při kavitaci necítíme žádnou bolest.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.