+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetický salon Weekend

Klíčová slova: ošetření pleti i těla

E-mail: kosmetika@aprodelta.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Kosmetický salon Weekend pracuje především s renomovanou francouzskou wellness značkou THALGO, kterou používají ty nejluxusnější spa a wellness centra ve více než 85 zemích světa. Je známá pro své vynikající výsledky díky vysokému obsahu aktivních látek a minerálů z mořských řas. Přijďte si vychutnat jedinečná relaxační ošetření luxusní spa kosmetiky TERRAKÉ inspirované čtyřmi elementy planety Země. Relaxační spa ošetření působí na všechny smysly a smyje z vás veškerý nahromaděný stres a napětí. Ošetření jsou navíc účinná na zeštíhlení, zpevnění, detoxikaci, na vrásky, hydrataci, celulitidu, atd.

Web: www.salonweekend.cz/

Další související informace

Ski Centrum Petřiny

Nové i použité lyže, boty a snowboardy a běžky od – Nové i použité lyže, boty a snowboardy a běžky od většiny známých značek: Atomic, Blizzard, Salomon, K2, Rossignol, Völkl, Ride, Morrow, Tecnica, Scott, Sporten, Relax, Elan, Head, Marker, Nordica, Volant, Bogner a mnoho dalších.

Dotace pro Váš záměr

ZÍSKEJTE I VY DOTACE PRO VÁŠ PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR! – Společnost Easy Step s.r.o. vznikla za účelem pomoci podnikatelským i veřejnoprávním subjektům realizovat jejich investiční, vzdělávací a výzkumné záměry. Našim klientům pomáháme najít a získat finanční prostředky z dotačních titulů, a to jak z programů Evropské unie, tak z národních zdrojů.

Restaurace OlakalaBistro

předkrmy, předkrmy, ryby, polévky i dezerty – Restaurace OlakalaBistro pro své klienty připravuje výjimečné gastronomické zážitky i v novém stylu bistronomie. Nabízí několika chodové degustační menu, obědové nabídky, večerní nabídky, vegetariánské menu z francouzské i české kuchyně. Ochutnejte z nabídky vynikající předkrmy, ryby, polévky i dezerty.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.