+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetický salon Weekend

Klíčová slova: ošetření pleti i těla

E-mail: kosmetika@aprodelta.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Kosmetický salon Weekend pracuje především s renomovanou francouzskou wellness značkou THALGO, kterou používají ty nejluxusnější spa a wellness centra ve více než 85 zemích světa. Je známá pro své vynikající výsledky díky vysokému obsahu aktivních látek a minerálů z mořských řas. Přijďte si vychutnat jedinečná relaxační ošetření luxusní spa kosmetiky TERRAKÉ inspirované čtyřmi elementy planety Země. Relaxační spa ošetření působí na všechny smysly a smyje z vás veškerý nahromaděný stres a napětí. Ošetření jsou navíc účinná na zeštíhlení, zpevnění, detoxikaci, na vrásky, hydrataci, celulitidu, atd.

Web: www.salonweekend.cz/

Další související informace

ART-SPEED, s.r.o.

přeprava, mezinárodní i vnitrostátní zasilatelství – Přepravy zásilek po Evropě se zaměřením na Rusko, Ukrajinu, Kazachstán a další státy SNS včetně Balkánu. Podle velikosti a charakteru zásilky navrhneme nejvhodnější druh a způsob přepravy, provedeme cenovou kalkulaci, zajistíme celní služby a pojištění zásilky. Zajistíme i přepravy nebezpečného zboží (ADR) a nadrozměrné náklady.

Hračky pro kluky a holky - Zábava Hračky CZ

hračky pro kluky i holky, stavebnice – Nabízíme hračky - auta, autíčka, autodráhy, panenky, kočárky, malé kuchyňky, stavebnice, dřevěné hračky, společenské hry, puzzle a dále houpačky, odstrkovala, hračky na písek, hudební hračky, vše pro sport atd.

Optické trasy, metalické

Zajišťujeme kompletní realizaci metalických i opti – Zajišťujeme kompletní realizaci metalických i optických tras (strukturovaná kabeláž), elektronické zabezpečovací systémy (EZS), elektronické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), telefonní ústředny, audio video telefony, požární rozhlas, ozvučení prostor, společné tv.antény (STA), vstupní systémy.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.