+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetika Arbes

Klíčová slova: Kosmetika, pleťové masky, krémy,

E-mail: pokr.jan@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2010

Popis: Ošetření zaměřené na pleť žen, mladých dívek a chlapců. Zahrnuje povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění, čistící zklidňující masku, vhodný krém. Poradenství v péči o typ pleti klienta. Rychlá a pružná komunikace.

Web: www.kosmetikaarbes.cz

Další související informace

ČOČKY-IN.cz

kontaktní čočky, čočky, čočka, kontaktní, oči, – Kontaktní čočky značek Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, Ciba Vision, Cooper Vision a jejich příslušenství. Většina zboží skladem dodáváme do druhého dne .Osobní přístup ke každému zakazníkovi......

Bělící pásky na zuby

bělící pásky, crest, bělící proužky, – Bělící pásky na zuby Crest za nejnižší ceny na trhu, jsou nejoblíbenějším prostředkem k bělení zubů na světě. Bylo jich už prodáno více než 23 milionů balení. Bělící pásky využívají stejné účinné látky, jakých používají zubní lékaři při ambulantním bělení zubů.

Perfektní vzhled

kosmetika, vzhled, image – Vzhled každého člověka je hodně diskutovaný a mnozí lidé jsou ochotni pro to, aby skvěle vypadali, udělat naprosté maximum. Je nezbytné zmínit se o tom, že nedílnou součástí vzhledu každého z nás jsou i doplňky, které nějakým způsobem upravují tvář člověka. V první řadě jsou to brýle. Vizáž kohokoli je brýlemi do značné míry změněna.

Načítání trvalo 0.2982 sekund.