+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetika maxi

Klíčová slova: parfémy,kosmetika,vlasy,nehty,soláriu,souteze

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2008

Popis: MaxiKosmetika.cz patří mezi přední české internetové obchody pro sekci kosmetiky na strankach najdete: Kosmetika: parfémy, přírodní kosmetika, vlasy, nehty, solárium, kosmetické dárky, soutěže, make-up - to vše zde najdete

Web: www.maxikosmetika.cz/

Další související informace

Kosmetický salon Miracles

lifting obličeje,odstranění celulitidy,kosmetika – Kosmetický salon provádí lifting a ošetření obličeje s okamžitým efektem přístrojem DuoLift Expert. Zeštíhlení, hubnutí a odstranění celulitidy ultrazvukem US2A, peeling, zábaly.Čokoládové a lymfatické masáže. Rituály SOTHYS. Depilaci cukrovou pastou.

Tipy na zdravé a krásné n

nehty, péče o nehty – Pouze pokud budete o své nehty pečovat, budou krásné, budou vypadat dobře. Aby byly zdravé, netřepivé a nelámavé potřebují péči, pozornost a hýčkání. Na našich stránkách se dozvíte, jak nehty správně upravovat.

Krásné nehty

nehty, péče o nehty – Hýčkejte své nehty. Poradíme vám pár tipů a triků, jak o nehty doma pečovat. Poradíme vám, jak si udělat profesionální manikůru, aniž byste museli opustit domov. Jsme profesionálové v péči o nehty. Pokyny pro správnou péči o nehty najdete na našem webu. Při dodržování zásad se budete pyšnit krásnými a zdravými nehty.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.