+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetika Schwarzkopf

Klíčová slova: péče o vlasy, trendy účesy, vlasová kosmetika

E-mail: schwarzkopf1@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2012

Popis: Máte jemné vlasy bez objemu, nebo jsou vaše vlasy suché a nepoddajné? Schwarzkopf má pro vás řešení. Tato vlasová kosmetika v sobě snoubí tradici a nové technologie. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte oplachovací kúry, masky na vlasy nebo speciální kondicionéry.

Web: www.schwarzkopf.cz

Další související informace

Pleťová kosmetika

Pleťová kosmetika, vlasová kosmetika, hubnutí – KOSMETIKA - obchod s produkty pro krásu. Tisíce produktů kosmetiky, parfumerie a dalších výrobků pro krásu a zdraví. Pleťová kosmetika, vlasová kosmetika, hubnutí, celulitida, akné - kosmetika pro celou rodinu.

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.