+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kosmetika Žatec

Klíčová slova: kosmetika žatec, kosmetický salon žatec, masáže

E-mail: Brunclikova.kosmetika@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Na základě diagnostiky typu pleti, věku i momentálnímu stavu (změny ročního období) vyberu typ ošetření, které tomu odpovídá. Součástí našich služeb je wellness a prodej kosmetiky značek Bioline a Alissa Beauté. Všechny řady mají i produkty pro domácí péči. Veškeré používané kosmetické produkty jsou z přírodních látek, které nejsou testovány na zvířatech.

Web: www.kosmetika-zatec.cz

Další související informace

lymfodrenáž

Kosmetika Praha, masáže Praha. – Kosmetický salon Praha. Masáže Praha, lymfodrenáž praha, ošetření celulitidy, kosmetika Dr.Hauschka. Masáže lávovými kameny, čokoládová masáž, medová masáž, aromaterapie a kavitace. Relaxace a dárkové poukazy Praha, depilace IPL.

Kosmetický salon Brno

kosmetický salon, kosmetika Brno, kosmetický salon – Kosmetický salon v centru Brna nabízí profesionální služby na vysoké úrovni a prodej kosmetiky. Nechte se hýčkat! Zakládám si na tom, aby se u nás klientka cítila pohodlně a odcházela odpočatá a nabitá novou energií. K tomu se snažím přispět intimitou a vhodně zvoleným ošetřením při vůni aromatických olejů a relaxační hudby.

Kosmetický salon v Brně

kosmetický salon,kadeřnický salon – Přesvědčete se u nás, že každá moderní žena či muž u nás naleznou zajímavé tipy a návody na každodenní líčení, úpravu vlasů, výběru oblečení a další věci. Náš kosmetický salon zahrnuje komplexní služby.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.