+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KOUČINK A PORADENSTVÍ

Klíčová slova: kurzy pro ženy žena zivot zdravi poradce koučing

E-mail: kouc@mind-coaching.net

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2008

Popis: Koučing, koučink pro ženy, žena a vztahy, zdraví, zdroje energie, kariéra a změna, kreativní rozvoj, stres v práci, aplikovaná psychologie, osobnost, dovednosti, kurzy jóga, programy pro i na tělo, body and mind, welness coaching, poradce výživový, harmonie relaxace, víkendové pobyty cvičení. Programy pro řešení každodeních i obtížných životních situací, zvýšenou únavu a stres, změnu či rozvoj kariéry, zvládání konfliktů, vztahy a rodinu, efektivní hubnutí a holistické zdraví, práci s tělem a energií nespokojenost v sexuálním životě. JÓGA A POWER JÓGA - otevřené i individuální lekce a tematické semináře (aktualini rozvrh akcí a jóga lekcí na yoagapage.org).

Web: www.mind-coaching.net

Další související informace

vikendove-pobyty-pro-zeny

víkendové pobyty pro ženy relaxační se cvičením – Hotel PUK v Berouně se specializuje na pobytové balíčky pro ženy nejen víkendové ,v programu zařazena relaxace ,wellnes ,kosmetika ,tvořivá činnost různých rukodělných technik,kreslení pravou hemisferou ,cvičení,masáže , thajské masáže ,pronájem aqua zony se saunou a bazénem

Erotické masáže pro ženy

erotické masáže pro ženy,erotická masáž pro ženy – Centrum erotických masážích pro ženy každého věku, výborný typ relaxace po celodenní namáhavé práci. K masáži se používá výhradně bio kosmetika, masáž je kombinaci alternativních prvků Shiatsu a dalších speciálních technik.

Jezdecká škola Pony Praha

jezdecká škola,jezdecké kurzy pro děti,ježdění – V jezdecké škole Pony Praha nabízíme individuální výukové hodiny, jednorázové lekce a jezdecké kurzy na vysoce kvalitních ponících v Praze na Císařském ostrově pro děti od 3 let. Můžete si přijít odpočinout.

Načítání trvalo 0.0686 sekund.