+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KOUČINK A PORADENSTVÍ

Klíčová slova: kurzy pro ženy žena zivot zdravi poradce koučing

E-mail: kouc@mind-coaching.net

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2008

Popis: Koučing, koučink pro ženy, žena a vztahy, zdraví, zdroje energie, kariéra a změna, kreativní rozvoj, stres v práci, aplikovaná psychologie, osobnost, dovednosti, kurzy jóga, programy pro i na tělo, body and mind, welness coaching, poradce výživový, harmonie relaxace, víkendové pobyty cvičení. Programy pro řešení každodeních i obtížných životních situací, zvýšenou únavu a stres, změnu či rozvoj kariéry, zvládání konfliktů, vztahy a rodinu, efektivní hubnutí a holistické zdraví, práci s tělem a energií nespokojenost v sexuálním životě. JÓGA A POWER JÓGA - otevřené i individuální lekce a tematické semináře (aktualini rozvrh akcí a jóga lekcí na yoagapage.org).

Web: www.mind-coaching.net

Další související informace

Úřad práce už nefrčí - ww

Práce,, z domova, pro, studenty, brigády, pro ženy – Nebaví Vás běhat po úřadech práce a hledat vhodnou práci, která by sedla právě Vám? Nechcete sedět se založenýma rukama a čekat, až se Vám někdo ozve na inzerát? Teď již nemusíte! Co může být lehčí, než začít vydělávat pěkně z pohodlí domova? Bez stresu, bez shonu. Můžete být svým vlastním šéfem! A právě k tomu Vám chceme pomoct! Na našich stránkách najdete informace o práci z domova, jak nenaletět podvodníkům, tipy pro ty, kteří se o tento fenomén začínají zajímat a rady pro ty, kteří doma pracují a chtějí si pomoci k větším výdělkům! Samozřejmě díky našim stránkám můžete vyhledávat jednotlivé práce a nepotřebujete k tomu nic jiného, než svůj PC a připojení k internetu! Může být hledání práce ještě příjemnější? Přijděte se k nám přesvědčit. My jsme si práci již našli a co vy?

Workshopy a přednášky

osobní rozvoj, léčení energií, cvičení pro zdraví – Workshopy zaměřené na osobní rozvoj, energie, léčení energií, cvičení pro zdraví a životní energie Ze Země je projektem zaměřeným na cvičení pro zdraví skrze energie a léčení energií. Pořádáme workshopy pro osobní rozvoj a práci se životní energií.

Vypadávání a ztráta vlasů

Rogaine, minoxidil, vypadávání vlasů, pro ženy – Internetový prodej certifikovaných vlasových přípravků Rogaine (roztok nebo pěna) na podporu růstu vlasů s účinnou látkou Minoxidil. Vhodné pro ženy i pro muže. Pro ženy je určen Rogaine 2% roztok a pro muže dodáváme Rogaine 5% roztok a nově Rogaine 5% pěna. Registrací v našem obchodě získáte trvalé slevy pro další nákupy.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.