+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Království čaje

Klíčová slova: čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos

E-mail: kralovstvicaje@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2011

Popis: Weblog pro všechny milovníky čaje. Čaj černý i zelený, rooibos, honeybush, maté i čaj bylinkový. Rádi si vychutnáváte dobrý čaj? Čaj je skvělým prostředkem pro osvěžení těla i duše Především zelený čaj chrání lidské tělo před antioxidačním stresem a jeho pití vám může pomoci od různých zdravotních potíží. Proto čaj milujeme.

Web: kralovstvicaje.sblog.cz

Další související informace

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Dobrý čaj

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Něco málo informací o dobrém čaji. Jak čaj správně připravit a jak si ho vychutnat. Informace o zdravotních přínosech pití čaje o jeho historii a receptech na jeho přípravu. Vychutnejte si šálek dobrého čaje!

Evropská oční klinika

oční klinika, laserové operace očí, šedý zákal – Evropská oční klinika Lexum patří k největším očním klinikám ve střední evropě. Od roku 1993 pečuje o zrak lidem v České republice, specializuje se na refrakční zákroky - laserové operace očí, léčbu šedého zákalu, sítnice a sklivce. Ve specializovaném centru se zabýváme léčbou keratokonu.

Načítání trvalo 0.0710 sekund.