+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kraniosakrální terapie

Klíčová slova: kraniosakrální, terapie, osteopatie, cranium

E-mail: team@sije.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2010

Popis: Krátký popis jemné, manipulativní metody zvané kraniosakrální terapie, někdy rovněž kraniosakrální osteopatie. V zásadě jde o obnovení jemné rovnováhy mezi lebkou (cranium) a kostí křížovou (os sacrum), která bývá často narušena bezpočtem vlivů. Vhodnost použití (indikace) a možnosti této terapie sahají od problémů vrozených a fyzických, až po problémy, které přinesl život a jsou navýsost v duši člověka. Nabídka kraniosakrálního ošetření v Hradci Králové - Václav Černý. Provádí se v pohodlném oblečení na lůžku, nejčastěji vleže na zádech. Dává vyčistit mysl od zatěžujících vlivů jak zvenčí, tak z vnitřku sebe sama.

Web: kraniosakralni-terapie.sije.cz/

Další související informace

Psychoterapie a psycholog

psychoterapie, terapie, psycholog – Individuální a rodinná psychoterapie, terapie úzkostí, depresí, poruchy příjmu potravy, mezilidských vztahů a jiné. Internetová psychoporadna a telefonické krizové poradenství v případě akutní krize.

Pijavice lékařská masáže

masáže, terapie, pijavice lékařská, cvičení, kurzy – Naše regenerační centrum provádí masáže a terapie ku porospěchu těla i duše. Pomáháme odstraňovat bolesti po sportu a námaze. Ulevovat od nepříjemných pocitů těla i duše. Psychoterapeut poradí se šikanou, vydíráním, rozchodem nebo rozvodem. Léčíme pijavicí lékařskou. Mokrá pedikúra a manikúra s Pshine. Poradenství s redukcí váhy a základy samoléčby.

Tensegrity.cz -

Tensegrity, pohybový aparát, diagnostika, terapie, – Tensegrity.cz - komplexní péče o pohybový aparát – diagnostika – terapie – cvičení. Fyzioterapeutický diagnostický systém MFK s terapií i cvičením: při bolesti zad, svalů nebo kloubů, pro zlepšení kondice, ke kompenzaci sedavého zaměstnání nebo jednostranné činnosti, k podpoře sportovního výkonu (golf, tenis, cyklistika, lyžování apod.), k rehabilitaci nebo cílenému posilování, k úpravě váhy a držení těla, k relaxaci a odstranění únavy.

Načítání trvalo 0.0953 sekund.