+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krčná chrbtica

Klíčová slova: krčná chrbtica, krk, chrbát

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2010

Popis: Krčná chrbtica tvorí sedem horných stavcov. Sú tvorené z tela, v ktorom je kanál kade vedie miecha. Telo stavca má niekoľko výbežkov a otvorov pre príslušné cievy a nervy. Úplne hore sú umiestnené dva zvláštne stavce, čapovec a atlas, ktoré sú do seba zasadené a umožňujú pohyb hlavy do predklonu, záklonu a rotácie.

Web: krcnachrbtica.sk

Další související informace

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 0.0817 sekund.