+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krčná chrbtica

Klíčová slova: krčná chrbtica, krk, chrbát

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2010

Popis: Krčná chrbtica tvorí sedem horných stavcov. Sú tvorené z tela, v ktorom je kanál kade vedie miecha. Telo stavca má niekoľko výbežkov a otvorov pre príslušné cievy a nervy. Úplne hore sú umiestnené dva zvláštne stavce, čapovec a atlas, ktoré sú do seba zasadené a umožňujú pohyb hlavy do predklonu, záklonu a rotácie.

Web: krcnachrbtica.sk

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Váš styl, naše starost

šátek, šátky, šátky na krk, doplňky – Vítáme Vás, na našich stránkách, kde se specializujeme na doplňky Vašeho šatníku. Náš e-shop nabízí více než 800 šátků na krk a to v 30 kategoriích skladem. Bezkonkurenční nabídka je tedy připravena k okamžité expedici.

Načítání trvalo 2.3705 sekund.