+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krém na ruce

Klíčová slova: Ekzém, vyrážka, krém, kontaktní ekzém, ekzémy

E-mail: strasinsvoboda@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2010

Popis: Krém na ruce účinně ochraňující pokožku proti ekzémům a vyrážkám. Krém je nemastný a neparfemovaný. Krém je netoxický, je vhodný i pro kojence jako prevence proti opruzeninám. Krém omezuje vznik vyrážek a ekzému.

Web: www.kremnaruce.cz

Další související informace

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Kůže

kůže,pokožka,akné,bradavice,ekzém,celulitida – Kůže, jakožto náš největší orgán plní hned několik podstatných funkcí. Zejména je bariérou mezi vnitřním prostředím a vnějšími patogeny, ale také slouží jako uložiště vitamínů, smysloví orgán a vylučuje škodlivé látky.

Odstranění jizvy

jizvy, císařský řez, popáleniny, krém, koenzym q10 – Popáleniny zanechají na těle nejen nepěkné jizvy, ale především se špatně hojí. Podobné to je i s jinými jizvami (jizvy po císařském řezu, po úrazu, po operaci), ale takové jizvy vám zašívají lékaři a teprve potom záleží na vaší péči o poškozenou pokožku. Pokud se chcete jizev zbavit, nemusíte opět k lékaři. Přečtěte si několik rad, jak se o kůži starat a proč ji ošetřovat například krémem obsahujícím koenzym Q10.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.