+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krém na ruce

Klíčová slova: Ekzém, vyrážka, krém, kontaktní ekzém, ekzémy

E-mail: strasinsvoboda@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2010

Popis: Krém na ruce účinně ochraňující pokožku proti ekzémům a vyrážkám. Krém je nemastný a neparfemovaný. Krém je netoxický, je vhodný i pro kojence jako prevence proti opruzeninám. Krém omezuje vznik vyrážek a ekzému.

Web: www.kremnaruce.cz

Další související informace

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Odstranění jizvy

jizvy, císařský řez, popáleniny, krém, koenzym q10 – Popáleniny zanechají na těle nejen nepěkné jizvy, ale především se špatně hojí. Podobné to je i s jinými jizvami (jizvy po císařském řezu, po úrazu, po operaci), ale takové jizvy vám zašívají lékaři a teprve potom záleží na vaší péči o poškozenou pokožku. Pokud se chcete jizev zbavit, nemusíte opět k lékaři. Přečtěte si několik rad, jak se o kůži starat a proč ji ošetřovat například krémem obsahujícím koenzym Q10.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.