+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krém na strie

Klíčová slova: strie, odstranění strií, krém, koenzym q10

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2012

Popis: Strie vznikají po výraznější, snížení nebo snížení hmotnosti. S tím počítá většina těhotných žen, ale týká se to i dospívajících, kteří jsou často překvapeni. Striím se dá ale předejít používáním hydratačního krému. Pokud vám ale strie již vznikly, nemusíte se obávat, že vám zůstanou navždy. Jejich odstranění je možné s krémy řady Scar Heal, například krém Scar Esthetique obsahující koenzym q10 vám pomůže od strií, ale i jizev.

Web: www.scarheal.cz/

Další související informace

Angína pectoris

Angína pectoris – Projevuje se nepříjemnými pocity na hrudníku, ku kterým dochází v době, když se sníží krevní kyslík v oblasti srdečního svalu. Tento druh onemocnění se dělí na dva typy. Při léčení angíny pectoris je důležitá přesná diagnóza. Léky v kombinaci se změnou životního stylu by vám mohli s tímto problémem pomoci.

Krevní tlak

Krevní tlak – Stále víc a víc lidí si stěžuje na některý z typů krevního tlaku, či už vysokého nebo nízkého krevního tlaku. Tyto problémy bývají doprovázeny nepříjemnými symptomy, nejčastěji bolestí hlavy. V případě, že máte některé z níže uvedených příznaků, neměli by jste tento problém dále odkládat.

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.