+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krém na strie

Klíčová slova: strie, odstranění strií, krém, koenzym q10

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2012

Popis: Strie vznikají po výraznější, snížení nebo snížení hmotnosti. S tím počítá většina těhotných žen, ale týká se to i dospívajících, kteří jsou často překvapeni. Striím se dá ale předejít používáním hydratačního krému. Pokud vám ale strie již vznikly, nemusíte se obávat, že vám zůstanou navždy. Jejich odstranění je možné s krémy řady Scar Heal, například krém Scar Esthetique obsahující koenzym q10 vám pomůže od strií, ale i jizev.

Web: www.scarheal.cz/

Další související informace

Doplňky stravy HEMA

Přírodní doplňky stravy HEMA, koenzym Q10, Astaxan – Nabízíme širokou škálu doplňků stravy, které jsou vyrobeny z přírodních látek. Doplňky stravy mají dodat člověku důležité živiny, které k životu potřebuje, ale nezískává je v dostatečné míře v běžné stravě. Tyto látky mají příznivý vliv na celkový zdravotní stav.

Krém na ruce

Ekzém, vyrážka, krém, kontaktní ekzém, ekzémy – Krém na ruce účinně ochraňující pokožku proti ekzémům a vyrážkám. Krém je nemastný a neparfemovaný. Krém je netoxický, je vhodný i pro kojence jako prevence proti opruzeninám. Krém omezuje vznik vyrážek a ekzému.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.2516 sekund.