+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kundalini - jóga

Klíčová slova: Kundalini, Kundalini jóga, tantra, Kundalini tantr

E-mail: dotazy@sugama.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2010

Popis: organizujeme kursy s následujícím zaměřením:Kundalini,Kundalinijóga, jóga Kundalini tantra, Kundalini masáže, tantrické kundalini masáže masáže,tantra,změněné stavy vědomí, ,lektoři školení v Indii,cerifikované kursy, školení lektorů na mistrovskou úroveń.

Web: www.kundalini-joga.cz

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Kouzelná tantrická masáž

Tantrická masáž, tantra, masáže – Tantrická masáž nazývaná jako kouzelná je technikou, při níž zažijete něco naprosto neopakovatelného. Tantra masáže prováděny specializovanými terapeuty v intimním prostředí planoucích svíček nebo dokonce zcela po tmě Vám přinesou nejen jedinečný erotický zážitek, ale především celistvé uvolnění energetických center těla. Kouzelná tantrická masáž má prokazatelný účinek na psychickou i fyzickou kondici a navíc se při speciálních tréningových programech můžete naučit kouzlit i Vy sami. Prožijte své tělo do poslední buňky či se s námi naučte tantra masáže pro svého partnera. Oslovte nás.

Načítání trvalo 0.2022 sekund.