+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kundalini -joga.eu

Klíčová slova: Kundalini jóga, relax, relaxace, stres, antistres

E-mail: dotazy@sugama.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2010

Popis: organizujeme kursy s následujícím zaměřením:Relaxace, antistres,psychické a tělesné uvolnění Kundalini,Kundalinijóga, jóga, tantra, Kundalini tantra Indii,cerifikované kursy, školení lektorů na mistrovskou úroveń.

Web: www.kundalini-joga.eu

Další související informace

Pobyty pro ženy

pobyty pro ženy, zdraví, relaxace – Zmáhá vás neustálé pracovní vypětí a ráda byste vyrazila si oddechnout do přírody? Web pobyty pro ženy představuje několik nezjajímavějších pobytů speciálně pro ženy. Naleznete zde jak přehled wellness tak i relaxačních a romantických pobytů.

Zdravotní masáže

masáže, baňkování, stres – Zdravotní masáže, baňkování, přístrojová lymfodrenáž. Vše za bezkonkurenční ceny! Jmenuji se Jan Mazanec a jsem zdravotní masér - akreditaitace je udělená Ministerstvem zdravotnictví. Dále jsem absolventem řady specializovaných kurzů, absolvovaných v masérské škole REFIT, vedené Stanislavem Hervertem, dlouholetým masérem našich předních sportovců a olympioniků.

Mozkový stimulant

soustředění, paměť, učení, úanva, stres – BrainActive je mozkový stimulant obsahující 13 přírodních látek. Pomáhá zlepšovat paměť, soustředění. Bojuje proti únavě a stresu. Pomáhá při učení. Vhodný pro seniory, managery, studenty a sportovce.

Načítání trvalo 0.0730 sekund.