+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kundalini -joga.eu

Klíčová slova: Kundalini jóga, relax, relaxace, stres, antistres

E-mail: dotazy@sugama.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2010

Popis: organizujeme kursy s následujícím zaměřením:Relaxace, antistres,psychické a tělesné uvolnění Kundalini,Kundalinijóga, jóga, tantra, Kundalini tantra Indii,cerifikované kursy, školení lektorů na mistrovskou úroveń.

Web: www.kundalini-joga.eu

Další související informace

Pobyty pro ženy

pobyty pro ženy, zdraví, relaxace – Zmáhá vás neustálé pracovní vypětí a ráda byste vyrazila si oddechnout do přírody? Web pobyty pro ženy představuje několik nezjajímavějších pobytů speciálně pro ženy. Naleznete zde jak přehled wellness tak i relaxačních a romantických pobytů.

Rehabilitace, masáže Praha. Čokoládová masáž, lávovými kameny

masáže, relaxace, centrum, rehabilitační služby, P – Naše studio zdraví Ellen ( Praha ) nabízí komplexní rehabilitační služby, masáže, lymfatické drenáže, relaxaci a fyzioterapii pomocí rolletic, celulitida, kosmetický salón, pedikúra, manikúra, rehabilitace a anticelulitidní programy

Lázně - Wellness - Víkend

lázně, wellness, pobyty, masáže, zábaly, relax – Denně pro Vás vybíráme nejatraktivnější lázeňské pobyty, wellness víkendy, romantické víkendy, programy na hubnutí a další pobytové balíčky! U každé nabídky je zobrazena aktuální sleva a čas zbývající do konce trvání slevy - po vypršení času je možné zakoupit pobyt už jen za plnou cenu, neváhejte dočasných slev využít! Každý balíček je možné zakoupit ve formě dárkového poukazu.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.