+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy ATAC

Klíčová slova: zdraví, výživa, vzdělávání, kurzy

E-mail: kurzyatac@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2008

Popis: Naše škola zdraví pořádá různé kurzy pro poradce pro výživu a suplementaci. Výrobíme vám výukové CD v oblasti zdravého životního stylu a také vám zajístíme jejich distribuci. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách.

Web: www.kurzyatac.cz

Další související informace

A B C zdraví a správné ži

zdraví, výživa, herbalife, dieta, hubnutí, vitamíny – Nabízíme lidem s nadváhou neobyčejně oblíbený redukční program, který Vám pomůže splnit Váše představy. Osobní program pro každého jednotlivce podle specifických potřeb.Hubnutí, přibírání svalové hmoty,zlepšení kondice.

Žít zdravě - cítit se fit

Vitalita, výživa, redukce, energie, zdraví – Poradna pro zdravý životní styl. Produkty buněčné výživy pro redukci váhy, vnější a vnitřní výživy, regeneraci organismu, které dodají energii pro vaši mysl i tělo . Skvělou výhodou je, že se vše děje po telefonu, takže nemusíte nikam docházet, ale přesto mít výbornou kondici doslova navždy.

Duchovné poradenstvo Zden

Zdenka, veštenie, poradenstvo, kurzy, ezoterika, – Táto stránka je venovaná ezoterike, vešteniu a duchovnému poradenstvu. Zaoberá sa výkladom z kariet, astrológiou a analýzou karmických a psychických blokov pochádzajúcich z minulých životov. Taktiež sa zaoberá bielou mágiou a energetickým čistením.

Načítání trvalo 0.0776 sekund.