+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy Bowenovy techniky

Klíčová slova: Bowenova, technika, masáž, kurzy, Brno, Praha

E-mail: kurzy@bowen-brno.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2012

Popis: Kurzy Bowenovy techniky I.-III. - intenzívní kurzy v malých skupinách, praktická ošetření. Pomáhá při bolesti svalů, šlach a kloubů po běžných i sportovních poraněních, namoženích, úrazech a dalších stavech - odstraňuje spazmy a jejich následky. Uvolňuje hluboké vrstvy tkání, zlepšuje prokrvení a tím zlepšuje funkci vnitřních orgánů. Vhodné a bezpečné pro budoucí maminky.

Web: www.bowen-brno.cz

Další související informace

Kurzy ATAC

zdraví, výživa, vzdělávání, kurzy – Naše škola zdraví pořádá různé kurzy pro poradce pro výživu a suplementaci. Výrobíme vám výukové CD v oblasti zdravého životního stylu a také vám zajístíme jejich distribuci. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách.

Masáž Prostaty.cz

prostata, masáž, orgazmus – Vše o prostatě a másaži prostaty. Většina mužů, kteří masáž prostaty vyzkoušeli, prožili nejlepší orgasmus. Autorka (zdravotní sestra) vysvětluje krok za krokem, jak se provádí masáž prostaty. - Informace, návody a rady jak na to.

Přístroje na hubnutí

přístroje, technika, fitness, hubnutí, diety – Internetové stránky se zaměřením na fitness, přístroje na hubnutí, cvičení, koktejly na hubnutí a dalších užitečných informací na udržení pěkné postavy. To vše a ještě více najdete na www.tvojehubnuti.cz

Načítání trvalo 0.0654 sekund.