+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy hubnutí - Maja

Klíčová slova: internetové kurzy hubnutí zdraví jídelníček

E-mail: mariepechova@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2009

Popis: Internetové kurzy zdravého hubnutí a moderního životního stylu. Základem hubnutí je zdravá výživa koordinovaná počítáním kalorické hodnoty potravin a vhodném kombinováním různých jídel. Naše kurzy nabízejí plynulé hubnutí bez následného JOJO efektu.

Web: www.hubnuti-maja.cz

Další související informace

Bolest v krku

bolest v krku, mandle, angína, zdraví – Bolest v krku je jednou z velmi častých obtíží každého člověka. Vždy se jedná o symtom nějakého onemocnění. Může se takto projevit virová infekce či rýma. Nejčastěji se ale s bolestí v krku setkáme jako s průvodním jevem zánětu ústní části hltanu nebo zánětu mandlí (tzv. angíny). Podíváme se na příznaky a příčiny bolesti v krku, jejich léčbu, na doporučené potravinové doplňky. Řekneme si, kdy je nutné navštívit lékaře, jaké mohou nastat komplikace onemocnění krku a na závěr rady ohledně prevence a doporučení. Připravujeme poradnu s odborným lékařem.

Vůdce malého plavidla

Vůdce malého plavidla, VMP, kurzy potápění, plavba – Nabízíme kurzy potápění a kurzy řízení malých člunů a lodí. Po skončení kurzu budete schopni vzít svou rodinu nebo přátele na plavbu po moři. Kurzy probíhají každý měsíc včetně prázdnin,praxe od Dubna do Listopadu.

Stylovynakup.cz

hodinky, zdraví, šperky, kosmetika, zdraví – Stylovynakup.cz je internetový obchod, kde naleznete množství stylového zboží. Nabízíme pánské, dámské, unisex hodinky známých značek. Dámy ale i pánové u nás najdou ucelenou nabídku kosmetiky i kosmetických pomůcek. V kategorii Módní doplňky si můžete vybrat kabelky, tašky, peněženky, ale i kravaty, luxusní psací potřeby a jiné stylové doplňky. Adidas, Calvin Clein, Dior, Hugo Boss, Playboy, Puma, Victoria´s Secret, to je jen malý výčet z kompletní nabídky značkových parfémů, které u nás můžete nakoupit. Pokud hledáte vhodný dárek nebo si jen chcete udělat radost, v kategorii šperky máme v nabídce stříbrné i zlaté prsteny, náhrdelníky, náramky i náušnice. Velkou část našeho internetového obchodu tvoří nabídka přírodní kosmetiky, zdravé výživy a doplňků stravy, které naleznete v kategorii Zdraví.

Načítání trvalo 0.0811 sekund.