+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy Reiki

Klíčová slova: Reiki, magie, kurzy, ezoterika

E-mail: reiki@reiki-cz.com

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Reiki - systém Usui Shiki Ryoho. Stránky o Reiki, různých technikách, herbář a mnoho dalších zajímavých věcí. Kurzy Reiki v Olomouci. Semináře Spontánní magie, práce s kyvadlem. Reiki mistr/ učitel Bronislav Kozák.

Web: www.reiki-cz.com/

Další související informace

Ezoterický rozcestník - E

ezotera, zdraví, alternativní medicína, ezoterika, – EZOterický Servis (ezos) Vám přináší mnoho informací z oblastí ezoterika, alternativní medicína, zdraví, životní styl, záhady, tajemno a magie. Součástí je databáze esoterických akcí, seznam poradců a provozoven, vegetariánská kuchařka a seznamka. Využít můžete i služby internetového obchodu Tajemno.com a Artrelax.cz

Zden?k Myslikovjan PSYCHO

psychologie, psychoterapie, poradna, kurzy – Mgr. Zden?k Myslikovjan - poskytuji psychologické poradenství v oblasti partnerských a dalších mezilidských vztah?, poradenství p?es SKYPE, psychoterapeutické vedení, mám mnohaletou praxi v Manželské poradn?

Masérská škola

Masérská, škola, kurzy – Masérská škola Vladimíra Němečka. Pořádáme rekvalifikační kurzy pro získání odborné kvalifikace pro sportovní a rekondiční masáže. Masérská škola - Masérské kurzy. Bowenova tlaková masáž, Kurzy Shiatsu - masáže dle japonského léčitelství a mnoho dalších.

Načítání trvalo 0.0898 sekund.