+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kůže

Klíčová slova: kůže,pokožka,akné,bradavice,ekzém,celulitida

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2011

Popis: Kůže, jakožto náš největší orgán plní hned několik podstatných funkcí. Zejména je bariérou mezi vnitřním prostředím a vnějšími patogeny, ale také slouží jako uložiště vitamínů, smysloví orgán a vylučuje škodlivé látky.

Web: kuze.ordinace.biz

Další související informace

Bradavice a jak je odstra

bradavice, zdraví, léčba, kožní nemoci – Bradavice a jejich léčba. Přinášíme pravidelné články, poslední trendy v léčbě bradavic, poradnu i diskuze. Bradavice jsou kožním onemocněním, které trápí spoustu lidí. Jsou to nezhoubné (benigní) novotvary, které jsou způsobeny viry. Bradavice mohou být různého tvaru, velikosti i barvy podle typu. Objevují se převážně na kůži, zřídka na sliznici.

Ekzém

Ekzém – Je to vlastně všeobecný název pro záněty kůže. Tento esteticky nepříjemný problém vás může postihnout v jakémkoliv věku. Pro zabránění vzniku tohoto zánětu by jste mohli podniknout jistá opatření, které se dočtete níže.

Celilitida

celulitida, celulitída – Celulitída – ako sa jej zbaviť? Celulitída je väčšinou žien vnímaná ako estetický problém a rady by sa ho zbavili za jednu noc. Lenže celulitída Vám nevznikla za pár dní, trvá to mesiace až roky.

Načítání trvalo 0.2325 sekund.