+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kvalitní liposukce

Klíčová slova: péče o tělo, liposukce

E-mail: valerwebs.katalogy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2011

Popis: Liposukce ultrazvukem neboli kavitace. Tato kavitace je bezpečná, rychlá a je vysoce účinná proti celulitidě a tukovým buňkám. Při této kavitaci zůstává kůže nepoškozena a můžeme naopak zlepšit její vzhled.

Web: kavitace.qqqq.cz/

Další související informace

JM Studio Mladá Boleslav

masáže, kavitace, lymfodrenáže, liposukce, lifting – V příjemném prostředí jsou naší nabídkou masáže (relaxační, sportovní, ...), lymfodrenáže, kavitace, radiofrekvenční neinvazní liposukce a lifting, IPL Laser (trvalá epilace), sonoforéza, myostim, galvanická žehlička, ultrazvuk, baňkování vakuové i ohnivé, psychologické poradenství a diagnostika a mnoho dalších zkrášlovacích procedur pro tělo i duši.

Bezbolestná liposukce

bezbolestná liposukce, liposukce, kavitace – Bezbolestná liposukce 3.generace s názvem kavitace či bezbolestná liposukce. Kavitace je vhodná pro muže i ženy od 18 do 75 let. Nedojde k narušení kůže a po zákroku nezůstanou ani žádné jizvy. Jedná se o bezpečnou metodu.

neinvazivní liposukce

neinvazivní liposukce, liposukce – Nová moderní metoda pro hubnutí a vytvarování postavy je neinvazivní liposukce 3. generace. Více se můžete dozvědět na stránkách www.ucinna-neinvazivni-liposukce.cz.Nová moderní metoda pro hubnutí a vytvarování postavy je neinvazivní liposukce 3. generace. Více se můžete dozvědět na stránkách www.ucinna-neinvazivni-liposukce.cz.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.